Do fotogalérie bol pridaný nový album 💚EXKURZIA V OVOCNOM SADE A NA HRADE ČIČAVA💚.
Žiaci 5.- 7. ročníka sa zúčastnili exkurzie do Sedlísk. V rámci tejto exkurzie navštívili ovocný sad🍎, kde si okrem príjemnej prechádzky vypočuli aj zaujímavú prednášku o práci v sade. Exkurzia pokračovala prehliadkou zrúcaniny hradu Čičva.
