Do fotogalérie bol pridaný nový album 💚LYŽIARSKY VÝCVIK - DEŇ TRETÍ💚.
Naši siedmaci tentokrát píšu:" Dnes sme predobedom lyžovali celé tri hodiny. Mali sme vydatný obed, oddýchli sme si a poobede sme sa prešli po dedine. Večer, niektorí z nás si šli zaplávať a dokonca sme boli v eukalyptovej saune. Neskôr sme mali chutnú pizzu, zacvičili sme si na švihadle a zahrali si obľubený stoličkový tanec. Zajtra už opäť lyžujeme celý deň. Siedmaci ✌️"
