Do fotogalérie bol pridaný nový album 💚VIAC LÁSKY - MENEJ PLASTU💚.
Blížia sa Dušičky - dni, kedy spomíname na svojich blízkych zosnulých. Naša láska a spomienky k zosnulým sa však nemerajú množstvom plastových dekorácií. Chceme, aby sa na cintorínoch pristupovalo s rešpektom nielen k ľuďom, ale aj k prírode, a aby aj Zelené školy inšpirovali iných k znižovaniu odpadu na cintorínoch. Preto sa naša škola zapojila do "dušičkovej výzvy". Žiaci 3. A triedy vyrobili prírodný biologicky rozložiteľný veniec, plagát "Dušičky s úctou k prírode" zaniesli na mestský úrad a umiestnili ho vo vývesnej skrinke na verejnom mieste, aby ukázali ľuďom, že sa to dá aj takto 🍁🌿🌼.