Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - okresné kolo - pripravovala Mgr. Karasová
K. Onuferová (9.A) - úspešná riešiteľka
Technická olympiáda - okresné kolo - pripravoval Mgr. Drozd
1. miesto - L. Valkovič (7.A) - postup na krajské kolo
Gerbócova literárna Snina - pripravovala PaedDr. Hrešková
Čestné uznanie - Zuzana Straková(7.A), Mária Kerlíková ( 7.A), Martin Sura(7.A)
Súťaž v plávaní ZŠ v Snine
50 m prsia - 3. miesto - A. Gribaničová (9.B)
50 m kraul - 1. miesto - A. Gribaničová (9.B)
25 m prsia - 2. miesto - R. Britan ( 5.A)
25 m kraul - 2. miesto - R. Britan ( 5.A)
Plavecká štafeta 6. a 7. r. - 3. miesto
Na potulkách angličtinou - recitačná súťaž - SHAKESPEARE´s DAY- pripravovala Mgr. Dudičová
Próza - 3. miesto - J.A. Abdullah (7.A)
Poézia - 3. miesto - O. Kapraľová (8.A)
Online súťaž iBobor
Úspešní riešitelia - M. Hübner, F. Voborník, T. Bednárová, V. Čop, S. Gičová, T. Korobanič, S. Lacková, V. Pažurová
Moje zimné kráľovstvo - výtvarná súťaž CVČ - pripravovala PaedDr. Hrešková
ZLATÉ PÁSMO
Katarína Frólová, ZŠ Komenského, Snina, 8.A
Simona Poliaková, ZŠ Komenského, Snina, 9.B
Nela Pavlíková, ZŠ Komenského, Snina, 7.A
STRIEBORNÉ PÁSMO
Elena Hribová, ZŠ Komenského, Snina, 6. A
Gabriel Hübner, ZŠ Komenského, Snina, 6. A
Sofia Siváková, ZŠ Komenského, Snina, 6. A
BRONZOVÉ PÁSMO
Tobias Savary, ZŠ Komenského, Snina, 8.A
Katarína Baľová, ZŠ Komenského, Snina, 9. B
Olympiáda z anglického jazyka - okresné kolo - pripravovala Mgr. Dudičová
4. miesto - úspešná riešiteľka - Kapraľová O. (8.A)
Technická olympiáda - krajské kolo - pripravoval Mgr. Drozd
Lukáš Valkovič ( 7.A) - úspešný riešiteľ - 4. miesto
Vybíjaná - okresné kolo - pripravoval Mgr. Hasin - postup na krajské kolo
1. miesto - Bednárová T., Coganová P., Drančáková S., Lacková S., Pažurová V., Poliaková N. (5.A)Hríbová E., Hricigová R., Kačalová T., Tokárová T. (6.A), Kerliková M.(7.A)
Super Florbal - Pohár chlapcov ZŠ - okresné kolo - pripravoval Mgr. Hasin
3. miesto - Andraščík M., Galanda M.,Jusuf F., Korobanič T., Stanko M., Ontkovič S. ( 8.A), Břečka A. Bužo F., Fedič A., Gerboc S., Hamerlík E. (9.B), Jurco D., Jusuf O., Kazík J., Tempeľ A. (9.A)